Hakkımızda

Mios Home olarak mobilya sektöründe 20 yılı aşkın tecrübe ile asla ödün vermediğimiz kaliteli üretim prensibi, müşteri memnuniyetine dayalı satış politikası ve çalışanlarımızın yüksek gayretleri ile sağlam ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.


Geçirdiğimiz her günün sonunda artan üretim kapasitemiz ve ülke sınırlarını aşan satış hacmimiz ile daha ulaşılabilir oluyoruz.


Üretim süreçlerimizdeki teknik operasyonlarımızda müşterilerimizin ihtiyaçlarını dahil ederek bilinen mobilya üretim algısını değiştiriyoruz. Üretim süreçlerimizin her aşamasında zanaatını tam icra edebilen büyük bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.


Bu sayede Mios Home' un sektöre kattığı değerin yüksek olduğuna inanıyoruz. 20 yıldır 100'den fazla çalışanımız ve ürettiğimiz binlerce ürün ile sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyetini sürdürmeye ve yaşam alanlarınıza değer katmaya devam edeceğiz.Misyonumuz

Tasarım değeri yüksek, fonksiyonel ve kaliteli ürünler imal etmek, ürettiğimiz değeri tüm dünyada ulaşılabilir kılmaktır.Vizyonumuz

Kısa zamanda Türkiye'nin en iyi mobilya markalarından biri olmak.